Kadra

Naszą szkołę tworzą ludzie z pasją!

Nasza kadra to zgrany zespół wykwalifikowanych lektorów języków obcych. Współpracują z nami osoby posiadające nie tylko odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi, ale również pasję, szczególne zainteresowania, energię do pracy i chęć rozwoju. Dzięki udziałowi w oferowanych przez Lingua Kids Club szkoleniach metodycznych nasz zespół cechuje otwartość na nowoczesne podejście do nauczania, a lektorzy mają możliwość stale podnosić swoje kwalifikacje, udoskonalać i wzbogacać warsztat pedagogiczny. Lektorzy Lingua Kids Club informują na bieżąco rodziców o przebiegu kursu ich dziecka, dodatkowych projektach i postępach w nauce, jak również są w stałym kontakcie z rodzicami. W czasie ferii zimowych i wakacji nasi lektorzy spędzają z dziećmi czas wolny i zanurzeni w języku obcym odpoczywamy od szkoły oraz aktywnie spędzamy czas.

Agnieszka Antosik


Managing Director

Praca z dziećmi to najważniejsza sfera mojego życia. Dzieci przyciągają mnie, a ja je- działamy na siebie jak magnes:-) Dzięki temu rozumiem dzieci i odpowiadam na ich potrzeby. Doświadczenie w pracy pedagogicznej pozwoliło mi stworzyć program, który integruje wiele elementów z życia dziecka- przede wszystkim pogłębia jego wiedzę o językach obcych i świecie, a także rozwija jego zainteresowania. Nasze dzieci nie muszą, nasze dzieci chcą! Dzięki temu lubią, szanują i kochają to, co im dajemy! Nauka języków obcych może być przyjemna- należy tylko oczarować dziecko i pomagać mu odkrywać i poznawać!

Od lat odkrywam tajniki nauczania dzieci i młodzieży. Już w szkole podstawowej pomagałam moim kolegom i koleżankom w nauce, za co otrzymywałam wtedy ogrom słodkości. Zawsze lubiłam przekazywać wiedzę i wiedziałam, że powinnam zmierzać w kierunku nauczania, skoro sprawia mi to tak wielką przyjemność. Dlatego studia filologiczno-pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim to świadomy wybór. Obok pojawiła się również druga pasja, którą jest muzyka i równolegle studiowałam na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Połączeniem obu kierunków było stypendium w Hochschule für Musik und Theater w Hamburgu, gdzie mogłam na co dzień obcować ze sztuką, jak również szkolić się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Studia u najlepszych profesorów, autorów programów i podręczników dla dzieci i młodzieży, twórców nowatorskiego podejścia do nauczania sprawiły, że zapragnęłam kontynuować i zarazem rozwijać ich myśl pedagogiczną, co jeszcze bardziej pogłębiło moją pasję do nauczania. Dyplom ukończenia studiów z wyróżnieniem otworzył mi drzwi do kariery zawodowej. Z sukcesami pedagogicznymi uczyłam w szkole podstawowej i gimnazjum, a także w szkole muzycznej I i II stopnia. Moi uczniowie zajmowali w konkursach miejsce na podium już w pierwszym roku mojej pracy pedagogicznej. Następnie zdobywałam doświadczenie w szkolnictwie prywatnym będąc lektorką języków obcych, metodykiem i trenerem. Dynamiczny rozwój zawodowy sprawił, że prowadziłam również szkołę w ogólnopolskiej sieci szkół językowych. Chcąc dawać jeszcze więcej i tworzyć dla dzieci najlepsze programy nauczania założyłam własną szkołę Lingua Kids Club, która jest owocem mojej dotychczasowej pracy i zarazem spełnieniem marzeń. Na podstawie doświadczeń stworzyłam autorską metodę nauczania, która jest syntezą moich dotychczasowych osiągnięć w nauczaniu i skupieniem na najważniejszych nurtach pedagogicznych. Moja szkoła to oaza przyjemności i fantazji, w której dziecko znajdzie swoje miejsce. Od lat prześwieca mi motto- praca z dziećmi i dla dzieci. Właśnie dlatego prowadzę szkołę językową, gdzie dzieci poznają tajniki języków obcych, a w czasie wakacji i ferii organizuję im czas wolny w języku obcym, który jest dla nich przyjemnością, relaksem i oderwaniem od rzeczywistości.


Czytaj więcej →

Adam Balcerek


Jestem nauczycielem od ponad ośmiu lat. W mojej pracy łączę pasję do języka angielskiego oraz sportu. Ruch na zajęciach jest bardzo ważny, gdyż dzięki niemu dzieci cały czas są aktywne, a poziom koncentracji jest bardzo wysoki. Dlatego też krzesła w sali często pełnią funkcję ozdobną, co bardzo podoba się dzieciom, bo lekcja jest inna, ciekawa i nieszablonowa 🙂 Na moich zajęciach muzyka odgrywa bardzo dużą rolę, gdyż dzięki niej nawet najtrudniejsze wyrażenia stają się dla dzieci dużo łatwiejsze do zapamiętania. Jako nauczyciel wyznaję zasadę, że każdy element dookoła nas może być ciekawym narzędziem do nauki języka obcego. To pobudza w dzieciach kreatywność, którą uwielbiam w nich rozwijać i pielęgnować.

Dołącz do zespołu ludzi z pasją!

 

 
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu ze Szkołą wysyłając formularz znajdujący się obok lub CV i list motywacyjny bezpośrednio na adres: kontakt@linguakidsclub.pl z dopiskiem
PRACA- LEKTOR

Dołącz CV w formacie pdf

Dołącz list motywacyjny w formacie pdf

 

Wyślij formularz