Do 2 tygodni bezpłatnych lekcji angielskiego
dla Twojego dziecka!
Gwarancja dobrania odpowiedniego terminu!
Najlepsze godziny rezerwowane są teraz.
Wybór szkoły językowej dla dziecka? Najpierw przetestuj. Potem zdecyduj.
Diagnoza poziomu dziecka jeszcze przed wakacjami!
Zapisz dziecko na
Dzień Otwarty 30 maja lub zarezerwuj
2 tygodnie próbnych zajęć
Sprawdź nas. Bez ryzyka.
Nawet dwa tygodnie zajęć dla Twojego dziecka – za zero złotych.
Przyjdź na Dzień Otwarty 30 maja, weź udział w lekcji pokazowej albo zarezerwuj nawet dwa tygodnie próbnych zajęć w naszych grupach.
Bez zobowiązań. Bez podpisanych umów. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.
diagnoza poziomu dziecka jeszcze przed wakacjami
dobór grupy do wieku, poziomu i potrzeb dziecka
do 2 tygodni próbnych zajęć bez opłat i zobowiązań
rezerwacja najdogodniejszych dni i godzin na jesień
przyjazna atmosfera, focusing i nauka przez zabawę
lekcje pokazowe podczas Dnia Otwartego 30 maja
Zanim zapiszesz dziecko na angielski,
masz prawo to sprawdzić!
Wybierasz szkołę językową dla dziecka i czujesz tę odrobinę napięcia z tyłu głowy? Skorzystaj z nawet 2 tygodni bezpłatnych lekcji próbnych w Lingua Kids Club i sprawdź, czy nasze zajęcia, atmosfera i grupa są dobrym wyborem dla Twojego dziecka.
Mamy dla Ciebie dwie drogi do wyboru. Możesz wybrać jedną z nich albo obie.
To spokojny sposób, żeby sprawdzić, czy Lingua Kids Club naprawdę pasuje do Twojego dziecka – zanim podejmiesz decyzję o kursie od września.


Teraz jest najlepszy moment, aby sprawdzić poziom dziecka, dobrać odpowiednią grupę i zarezerwować miejsce na kurs od jesieni!
To spokojny sposób, żeby sprawdzić, czy Lingua Kids Club naprawdę pasuje do Twojego dziecka!
Najpierw doświadczenie. Potem decyzja.
Zanim zapiszesz dziecko na kurs od września, możesz sprawdzić Lingua Kids Club bez presji. W ramach zapisu otrzymujesz:

Poznaj opinie na temat Lingua Kids Club

Bo dziecko uczy się najlepiej wtedy, gdy czuje się dobrze.
W Lingua Kids Club tworzymy zajęcia z myślą o dzieciach i ich naturalnym sposobie uczenia się.
Nie oczekujemy, że przedszkolak albo młodszy uczeń będzie siedział nieruchomo, powtarzał słówka z listy
i „grzecznie realizował materiał”.
Dzień Otwarty w Lingua Kids Club – 30 maja
W sobotę, tuż przed Dniem Dziecka, zapraszamy dzieci i rodziców do Lingua Kids Club na Bemowie. To będzie dzień pełen dobrej energii, lekcji pokazowych i okazji, żeby zobaczyć naszą szkołę od środka.
Przyjdź z dzieckiem, jeśli chcesz:

Dzień Otwarty – sobota, 30 maja 2026 r.
To będzie nasz najbardziej energetyczny dzień w roku. Weekend tuż przed Dniem Dziecka, otwarte drzwi, pełen program i atmosfera, w której dzieciaki czują się jak na święcie.
Tego dnia możesz przyjść z dzieckiem bez umawiania się z wyprzedzeniem na konkretną godzinę – pokażemy szkołę, opowiemy o naszej metodzie, odpowiemy na każde pytanie. Ale jest też coś więcej.
Dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych organizujemy w tym dniu lekcje pokazowe – krótkie, dynamiczne, prowadzone przez naszych lektorów dokładnie tak, jak prowadzimy je przez cały rok. Dziecko siada z grupą rówieśników, zaczynamy od naszego autorskiego rytuału focusing, śpiewamy, bawimy się, działamy. Ty zostajesz obok – w bezpiecznej, znajomej obecności rodzica dziecko otwiera się szybciej i my możemy lepiej zobaczyć, jak Twój maluch reaguje, jak komunikuje się z grupą, co go ciekawi.
To jest dzień zaprojektowany tak, żeby dziecko polubiło naszą szkołę, zanim w ogóle jeszcze do niej zacznie chodzić. Bo my wiemy jedno: dziecko, które ma pozytywne pierwsze skojarzenie ze szkołą językową, uczy się szybciej, śmielej i z większą radością przez wszystkie kolejne lata.


Nawet 2 TYGODNIE bezpłatnych zajęć w istniejących grupach.
Druga możliwość jest dla rodziców, którzy chcą sprawdzić nas na pełnym rozruchu – w realnych warunkach, w istniejącej grupie, podczas zwykłych zajęć w naszym normalnym kursie.
Zapisujesz dziecko na próbne tygodnie przed wakacjami, jeszcze w czerwcu. Twoje dziecko trafia do grupy odpowiadającej jego wiekowi i poziomowi, bierze udział w pełnoprawnych zajęciach i przez te dwa tygodnie naprawdę testuje, jak się u nas pracuje. Bez połowicznych prezentacji. Bez „pokazówki”. Tak jak będzie wyglądał wrzesień.
A Ty? Dostajesz coś bardzo konkretnego: diagnozę poziomu, predyspozycji i potrzeb Twojego dziecka – na świeżo, jeszcze przed wakacjami.
Dzień Otwarty – 30 maja!
Tego dnia w Lingua Kids Club dzieje się wszystko jednocześnie.
???? Otwarte sale i swobodne zwiedzanie szkoły z dzieckiem.
???? Lekcje pokazowe dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych – w grupach rówieśniczych, w obecności rodzica.
???? Indywidualne diagnozy poziomu dla starszych dzieci – krótka, swobodna rozmowa z lektorem.
???? Spotkania z metodykiem i odpowiedzi na pytania o metodę, materiały, plan kursu.
???? Strefa dla dzieci z zabawami, kącikami plastycznymi i niespodziankami.
???? Możliwość zarezerwowania miejsca w grupie z najlepszymi godzinami – z bezpieczną rezerwacją.


2 tygodnie próbne – jak to działa?
Krok po kroku
1️⃣ Wypełniasz formularz i zaznaczasz, że chcesz skorzystać z dwóch tygodni próbnych
2️⃣ Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin (w dni robocze) – porozmawiamy o wieku dziecka, dotychczasowym kontakcie z angielskim i godzinach, które najbardziej Ci pasują
3️⃣ Proponujemy konkretną grupę i terminy próbnych zajęć – w czerwcu, jeszcze przed wakacjami
4️⃣ Twoje dziecko bierze udział w zajęciach jak pełnoprawny uczestnik – przez maksymalnie dwa tygodnie
5️⃣ Po próbnych zajęciach decydujesz – kontynuujemy od września czy dziękujemy.
6️⃣ Jeśli zostajesz – Twoje dziecko ma już zarezerwowane miejsce w grupie z najlepszymi godzinami, a we wrześniu po prostu wchodzicie do znajomej już sali, do znajomych już dzieci, do znajomego już lektora.
Liczba miejsc na zajęciach próbnych jest ograniczona – przyjmujemy tyle dzieci, ile jesteśmy w stanie naprawdę zaopiekować.
Wybierz swoją drogę
Możesz wybrać jedną opcję – albo obie. Wielu rodziców zaczyna od Dnia Otwartego, a po nim decyduje się jeszcze na próbne zajęcia, żeby zobaczyć dziecko już w grupie, w pełnym rytmie kursu.
Lekcje próbne to dla Twojego Dziecka:
- Bezstresowe pierwsze spotkanie ze szkołą językową – w atmosferze zabawy, w obecności rodzica (na lekcji pokazowej) lub w oswajalnej grupie rówieśniczej (na zajęciach próbnych).
- Naturalny, pozytywny start z angielskim – bez kojarzenia tego języka z presją, ławkami i testami.
- Kontakt z rówieśnikami w komfortowych warunkach – kameralne grupy, w których jest miejsce na to, żeby każde dziecko zostało zauważone.
- Realne doświadczenie zajęć, a nie marketingową prezentację.
- Zwierzaki z Królestwa National Geographic, autentyczne historie z całego świata i materiały, w które dzieci po prostu wsiąkają.
- Profesjonalną diagnozę poziomu, predyspozycji i potrzeb dziecka – przed wakacjami, na świeżych umiejętnościach.
Ty dostajesz spokojną głowę przed wakacjami – wiesz, że temat „angielski od września” jest zamknięty. Możesz wybrać najlepsze godziny do wyboru – zanim wypełnią się we wrześniu.
Dokonaj bezpiecznej rezerwacji z możliwością zwrotu kosztów, jeśli plany się zmienią.

Masz jeszcze wątpliwości? To normalne.
Decyzja o zajęciach dla dziecka nie powinna być podejmowana pod presją.
Dlatego dajemy Ci możliwość poznania nas, naszych metod oraz przyjrzenia się swojemu dziecku w grupie na zajęciach próbnych.
Pamiętaj też o gwarancji bezpieczeństwa. Możesz zarezerwować miejsce na kurs od września z większym spokojem. Jeśli po otrzymaniu planu lekcji okaże się, że wybrana godzina nie pasuje, pomożemy znaleźć inną dostępną grupę lub najlepsze możliwe rozwiązanie.
Poznajcie szkołę od środka.
Zobaczcie, jak wyglądają nasze zajęcia.
Porozmawiajcie z nami o poziomie i potrzebach dziecka.
Sprawdźcie, czy to miejsce, w którym Twoje dziecko poczuje się dobrze.






