7 dni na Mazurach/ Moja Pierwsza Kolonia

Drogi Rodzicu!

Zapewne chcesz podarować swojemu dziecku najlepsze wakacyjne wspomnienia. Pierwsze wyjazdy są niezwykle ważne dla dziecka, a my mamy w tym doświadczenie. Od wielu lat organizujemy campy i często jest to pierwszy w życiu wyjazd dziecka bez rodziców.

“Moja Pierwsza Kolonia” to idealny wyjazd ze względu na tygodniowy pobyt, codziennie nowe atrakcje i liczne efekty WOW!

A do tego niespodzianki, campowe konkursy i wycieczki! Zobaczcie poniżej, co przygotowaliśmy dla Waszych dzieci!

Dlaczego warto?

Twoje dziecko wróci z kolonii bardziej samodzielne, z nowymi przyjaźniami, bogatsze o doświadczenie budowania relacji i radzenia sobie z różnymi emocjami, a również będzie to dobre przygotowanie do dłuższych wyjazdów na kolejne obozy!

Przeczytaj opinie rodziców naszych campowiczów!

 • “Dzieci przeszczęśliwe!!! 😊 buzie z wrażeń im się nie zamykają! 😀😀😀 dziękujemy ślicznie i już dziś dzieci proszą o wpisanie na listę na przyszłe wakacje! ☺️❤️❤️ ~ mama Ewa
 • “Opowieści do północy, tyle wrażeń:-) Dziękujemy za świetny wyjazd, z super kadrą, w doskonałym ośrodku. Jak zwykle na 🥇.” ~ mama Aneta
 • “Wika jeździ z Wami od 3 lat…I już dziś zapowiedziała ze oczywiście za rok też jedzie 🥰🥰🥰 to już takie naturalne jak oddychanie 😊😊 Serdecznie dziękujemy za opiekę i niezapomniane wrażenia młodej” ~ mama Wiktorii
 • “Dziękujemy! Małgosia wróciła z mnóstwem pozytywnej energii i mocą wrażeń! I już zapowiada wyjazd w przyszłym roku 😁” ~mama Małgosi

 

 

CO CZEKA NA WASZE DZIECI?
MEGA FAJNY PROGRAM I ATRAKCJE!

Każdy dzień to nowe interesujące zajęcia, atrakcje i niespodzianki. Dzieci będą uczestniczyć w codziennych warsztatach języka angielskiego na wesoło oraz będą mogły wybrać interesujące je zajęcia rozwijające.

 • Angielski  – warsztaty angielskiego w lekkiej formie
 • Program sportowy- codziennie nowe dyscypliny- piłka w czterech odsłonach, poranny jogging i gimnastyka, treningi siłowe i kondycyjne, podstawy sportów walki, strzelanie z łuku, sportowe wyzwania, olimpiada z medalami.
 • Szaleństwo artystyczne –  przygotowanie Summer Camp Show, zajęcia taneczne, nauka śpiewu, rysunku i malowania, podstawy aktorstwa, decupage
 • Ponadto u relaksacje i treningi umiejętności społecznych z trenerami Akademii Młodego Umysłu,
 • Leśny survival i ogrom wyzwań
 • Świat magii a’la Harry Potter dla wszystkich fanów eksperymentów
 • Escape Room Game i potęga campowych zagadek

 

DODATKOWO W PROGRAMIE:

 • wycieczki – Ełk- promenada, zabytki, pamiątki i pyszne lody, okoliczne atrakcje 🙂
 • Day Spa dla dziewczyn- zrobimy własną maseczkę, nauczymy się artystycznego makijażu, nowych fryzur i upięć, zapleciemy kolorowe warkoczyki, stworzymy piękną biżuterię
 • Fantasy Games i RPG dla chłopców- wkroczymy do świata gier fabularnych, czeka nas role-playing games i super męska zabawa
 • liczne niespodzianki, których nawet nasi wytrawni campowicze jeszcze nie poznali 🙂
 • opcja wykupienia lekcji jazdy konnej

 

Miejsce

Spokojna lokalizacja, infrastruktura sportowo- rekreacyjna i smaczna kuchnia to największe atuty miejsc, które wybieramy na nasze obozy.

Ośrodek Selment Resort to ośrodek położony nad samym jeziorem, duży ogrodzony i zielony teren z zapleczem dydaktyczno-rekreacyjnym i sportami wodnymi pod okiem ratownika.

 • komfortowe pokoje hotelowe 2- i 4- osobowe typu studio z łazienkami
 • sala sportowo- taneczna, sale dydaktyczne, sala rekreacyjna
 • boisko, plac zabaw, wiata ogniskowa

Zespół

Nasza kadra to osoby pracujące na co dzień z dziećmi, wykwalifikowani lektorzy angielskiego, trenerzy Akademii Młodego Umysłu, ludzie związani z wieloma dyscyplinami sportowymi, a także osoby ze świata artystycznego.

Agnieszka Antosik- Kiernicka – Organizator Summer Camp

Pasjonatka podróży i języków obcych, trenerka mentalna, nauczyciel i muzyk. Właścicielka szkoły Lingua Kids Club i Akademii Młodego Umysłu, twórczyni Summer Camp. Prywatnie uwielbia zwiedzać nowe miejsca i od niedawna bardzo szczęśliwa mama.

 

 

Kasia Wardowska – kierownik wypoczynku, koordynator sekcji programowej

Trenerka i metodyk Akademii Młodego Umysłu,  psycholog, nauczyciel. Miłośniczka rozwoju dzieci i młodzieży. W swojej pracy podchodzi do każdego dziecka z empatią i zrozumieniem. Podczas Summer Camp czuwa nad organizacją zajęć i atrakcji dla naszych campowiczów.

 

Julia Khmilko – koordynator sekcji językowej

Lektorka i metodyk szkoły Lingua Kids Club. Uwielbia pracować z dziećmi i wprowadzać najnowsze techniki nauczania do swoich lekcji. Podczas Summer Camp wprowadza small talk po angielsku przy każdej okazji rozmowy z dziećmi. Prywatnie uwielbia tulić i bawić się ze swoim kotkiem.

 

W cenie:

 • pobyt 7 dni z wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
 • transport komfortowym autokarem wysokiej klasy, suchy prowiant na powrót
 • bogaty program edukacyjno- rekreacyjny, w tym kurs językowy w formie warsztatów na wesoło
 • dodatkowe obozowe atrakcje oraz wycieczki
 • wykwalifikowana kadra wychowawców
 • opieka medyczna i ubezpieczenie
 • pamiątkowy dyplom i zdjęcie campowe
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Nasze campy są wolne od elektroniki, kontaktujemy się z rodzicami w wybrane dni i spędzamy jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu 🙂

DODATKOWO DLA RODZICÓW:

 • codzienna fotorelacja z campu
 • raport SMS rano i wieczorem z przebiegu naszego dnia
 • stały kontakt z kierownikiem campu

Istnieje możliwość:

 • wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji u dowolnego ubezpieczyciela
 • wykorzystania bonu 500+
 • Komfortowe i bezpieczne wakacje! Nasz wypoczynek zgłaszamy do kuratorium i posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki.

Cena całkowita 2290 zł
dostępność- zwolnione 2 miejsca

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 2290 zł

Płatności

Zaliczka 490 zł przy rezerwacji miejsca

Druga wpłata 800 zł – do końca marca

Trzecia wpłata 800 zł- do końca maja

Dane do przelewu:
Edukacja z Pasją Agnieszka Antosik-Kiernicka
nr konta 87 1140 2004 0000 3602 7744 0716

Chcesz jeszcze więcej informacji? Przygotowaliśmy specjalny INFO PACK dla rodziców! Zobacz poniżej:

Kontakt: Magdalena Zwierowicz- Kierownik Szkoły

 

INFORMACJE tel. 793-293-273

kontakt@linguakidsclub.pl

 

Warto wiedzieć

Co muszę zrobić, żeby zagwarantować dziecku miejsce na campie?

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz zapisu online dostępny przy każdym opisie campu. Po wypełnieniu zgłoszenia wyślemy mailowo potwierdzenie rezerwacji miejsca, a następnie utworzymy konto w naszym systemie, aby można było podpisać elektroniczną umowę i mieć dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów wypoczynku. Dane do logowania wysyłamy mailowo. Do kiedy i w jakiej wysokości są płatności?

Płatności podzielone są na trzy transze- zaliczka płatna przy zgłoszeniu dziecka i dwie równe wpłaty do końca marca i do końca maja. Wysykości poszczególnych wpłat są widoczne na indywidualnym koncie każdego uczestnika campu. Jak długo trwa podróż?

Podróż trwa ok. 4 godzin. Mniej więcej w połowie drogi zatrzymujemy się na 15-20 minutowy postój. Co zabrać do jedzenia i picia na drogę?

Na podróż autokarem warto zabrać ze sobą plecak, a w nim ulubione lekkie przekąski i napój. Jak spakować się na wyjazd?

Na wyjazd wystarczy dziecku średniej wielkości walizka. Polecamy przygotować walizkę na kółkach. Przed wyjazdem udostępniamy rodzicom pomocną listę rzeczy do spakowania tak, aby dziecku niczego nie zabrakło na campie. 

 

Czy moje dziecko może siedzieć w autokarze z kolegą/ koleżanką?

Tak, ważne jest poinformowanie o takim życzeniu biuro najpóźniej na tydzień przed wyjazdem. Czy możliwy jest dojazd własny lub dołączenie do podróży na trasie?

Tak, możemy spotkać się z uczestnikami na miejscu, prosimy o poinformowanie o tym wcześniej, kierownik wypoczynku zaplanuje odbiór dziecka. Można również dołączyć do podróży na trasie. Prosimy w obydwu przypadkach o poinformowanie o tym biuro. Czy moje dziecko może być z koleżanką/ kolegą lub rodzeństwem w pokoju?

Tak, przed wyjazdem zostanie przesłana do rodziców ankieta, w której można wskazać osobę towarzyszącą. Kierownik wypoczynku stara się w miarę możliwości spełnić życzenia prz planowaniu rozmieszczania uczestników w pokojach. Wszystkie prośby dotyczące zakwaterowania dzieci razem muszą zostać przesłane najpóźniej tydzień przed wyjazdem, na miejscu może być już trudno to zmodyfikować. W jaki sposób przydzielane są pokoje?

Kierownik wypoczynku stara się jak najlepiej dopasować osoby do wspólnych pokoi, zwraca przy tym uwagę na wiek i płeć uczestnika. Pokoje są osobne dla dziewczynek i chłopców.W jaki sposób tworzone są grupy zajęciowe?

Grupy zajęciowe tworzone są na podstawie wcześniej zebranych preferencji uczestników co do typu zajęć, w których chcą uczestniczyć. Grupy językowe są podzielone z kolei wiekiem oraz poziomem zaawansowania znajomości języka. Jak wyglądają posiłki w ośrodku? Czy podczas obozu można skorzystać ze specjalnej diety?

Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego. Dzieci mają do wyboru różnorodne potrawy. Obiady serwowane są do stołów. Podwieczorek wydawany jest podczas przerwy poobiedniej. 

W ośrodku istnieje opcja wyboru specjalnej diety za dopłatą. Zgłoszenie diety powinno nastąpić na min. tydzień przed wyjazdem. 


Czy dziecko może mieć podczas Summer Camp własny telefon?

Tak, uczestnik może posiadać własny telefon, jest on przechowywany u kadry i wydawany na czas kontaktu telefonicznego z rodzicem. Jak mogę skontaktować się z dzieckiem podczas obozu?

Podczas Summer Camp po przerwie poobiedniej odbywają się co kilka dni tzw. dyżury telefoniczne. W tym czasie każdy uczestnik może skontaktować się z bliskimi. Jak wygląda dzień na Summer Camp?

Zajęcia programowe odbywają się zazwyczaj po śniadaniu, a zajęcia rekreacyjne po obiedzie. Wieczorem mamy czas wolny na placach zabaw, boiskach, dyskoteki, ognisko, gry i zabawy. Codziennie zwracamy uwagę na warunki pogodowe i dopasowujemy do nich program, aby dzieci skorzystały jak najwięcej z zaplanowanych atrakcji. Campowicze zapoznawani są w przebiegiem dnia podczas porannego apelu. Rodzic codizennie otrzymuje informacje o naszych planach na dany dzień. Czy będą wyjścia na zewnątrz ośrodka np.na drobne zakupy?

Tak, uczestnicy będą mogli zrobić drobne zakupy oraz pamiątki podczas zaplanowanych wycieczek. Dodatkowo w ośrodku znajduje się sklepik, z którego można skorzystać w określonych porach dnia. Zobacz, jak bawiliśmy się na poprzednich campach

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka

Już dzisiaj zapisz swoje dziecko na kurs językowy w Lingua Kids Club!